Om oss

Med stabile leverandører som vi har mange års sammarbeid med, er vi trygge på at vi kan gi deg akkurat den kvaliteten du ønsker. Vi har sterkt fokus på kvalitet, oppfølging og unike løsninger.

Her på senteret møter du en glad og sammensveiset gjeng. Vi er behjelpelig med mye forskjellig, som blandt annet:

Tidsriktig kjøkkendesign til riktig pris. Kjøkken av god kvalitet.

Faglig veiledning av ildsted

Montering (f.eks. ovn/pipe, kjøkken/garderobe/bad) Vi tilbyr montering på alle våre varer med eget håndplukket montørteam


Kontakt oss

Verdal

 Jannike Maria Gates




Mobil: 957 62 349
E-post: Jannike@interiorsenteret.no

 Tormod Olsen





Mobil: 93458066
E-post: tormod@interiorsenteret.no


 Silje Anette Hallem





Mobil: 932 89 290
E-post: silje@interiorsenteret.no

 Kurt Anfinnes




Mobil: 922 42 170
Epost: kurt@interiorsenteret.no

Levanger

Namsos

 Hans Olav Kvemo





Mobil: 976 83 822
E-post: hanse@interiorsenteret.no

Rune Hildrum

Mobil: 93843912

E-post: rune@interiorsenteret.no

Montering









Vårt montør team:
Hans Petter
Donatas